logo

We make social work!

 
Wij geloven in de kracht van social. Content en conversaties bieden nieuwe mogelijkheden om op relevante wijze in contact te staan met de omgeving, om nieuwe relaties aan te gaan en bestaande relaties te versterken. Wij zorgen ervoor dat merken en bedrijven deze mogelijkheden signaleren en benutten.
 
Dit kunnen wij doen omdat we ongekend nieuwsgierig zijn naar de manier waarop consumenten en B2B-klanten denken en handelen in een veranderend medialandschap. En ook doordat we als partner optrekken met onze opdrachtgevers: grote Nederlandse en internationale organisaties. 
 
Wij committeren ons aan echt resultaat - We make social work! 

@SocialInc

Ontdek waar meisjes tegenaan lopen op de @PlanNederland Pinterest wereldkaart #HearOurVoices: http://t.co/vy0o9omDL3 http://t.co/2VQxnNY2Ub

“A brand is not what you say it is. It is what they say it is.” - Marty Neumeier -

Wij laten social werken voor merken en bedrijven. We integreren social activiteiten op een manier die aansluit bij de doelgroep, bedrijfscultuur en overige marketing-, PR-, sales- en innovatie-activiteiten. Met onze expertise in social en de reeds aanwezige kennis binnen een organisatie richten we ons gezamenlijk op de best mogelijke resultaten.

  • Social Business Strategie

    Wij ontwikkelen voor u een strategie die werkt; nu en straks. Deze basis maken we sterker. Dit doen we door content en medewerkers naar buiten te brengen en inzichten over social media naar binnen. We focussen op echte resultaten. Likes en volgers vinden we leuk - tevreden klanten en (commercieel) resultaat vinden we belangrijker.

    Sonja Loth

    Directeur
    020 - 68 11 534
    sonja@socialinc.nl
  • Social Media Intelligence

    Data + Insights = Fuel for Action! Wij maken insights uit social data actionable en helpen je die om te zetten in actiepunten t.b.v. strategische planning en concrete activiteiten voor planning, pr, sales, communicatie, productontwikkeling en klantenservice. Onze scorecards en dashboards geven je de regie om real-time te sturen op je resultaten en KPI's op elk moment, overal.

    Jolante van Hemert

    Sr. Researcher
    020 - 68 11 534
    jolante@socialinc.nl
  • Webcare

    Consumenten verwachten juist in social media goede bereikbaarheid en snelle afhandeling van vragen en klachten. Met webcare is het mogelijk om pro- en reactief klantrelaties te onderhouden en callreductie te realiseren. Wij zetten webcareteams op, trainen de medewerkers, monitoren conversaties en integreren webcare binnen bestaande processen.

    Anouk van Altena

    Consultant
    020 - 68 11 534
    anouk@socialinc.nl
  • Reputatie management

    Wij helpen de reputatie van merken op social media te regisseren. Indien nodig staan wij bij met crisismanagement. 24 uur per dag – ook in de weekenden. Zo verzorgen wij adequate ondersteuning waarmee merken sterker uit een crisis komen.

    Hidde Tuinstra

    Dialoog & Activatie Consultant
    020 - 68 11 534
    hidde@socialinc.nl
  • Community Management / Content Marketing

    Wij helpen bij het bouwen, onderhouden en activeren van communities. Dit doen we met een tactisch plan voor content en conversaties dat in lijn ligt met de strategie en businessdoelen van een merk of bedrijf. We verzorgen content (concept/realisatie), trainingen en leveren community managers. Natuurlijk optimaliseren we continu op basis van resultaten en KPI’s.

    Emile van den Berg

    Manager Dialoog & Activaties
    020 - 68 11 534
    emile@socialinc.nl
  • Academy

    Van losse trainingen naar kennisdeling. De Academy helpt medewerkers met efficiënt klantcontact via Social Media. Wij bieden de basis kennis en begeleiden medewerkers met kennis delen zowel binnen de organisatie als naar klanten en prospects. Dit zorgt voor lange termijn resultaten waarmee dit programma efficiënter is dan losse eenmalige trainingen. Onze Academy zetten we graag in voor jouw bedrijf.

    Sander Scholten

    Projectmanager / Contentmarketeer
    020 - 681 1534
    sander@socialinc.nl

Hier werken wij ook voor:

“We make social work!” - Social Inc. -

Onze medewerkers

Sonja Loth

Directeur
020 - 68 11 534
sonja@socialinc.nl

Sander Scholten

Projectmanager / Contentmarketeer
020 - 681 1534
sander@socialinc.nl

Sanne Heerink

Sr. Strateeg
020 - 68 11 534
sanne@socialinc.nl

Jolante van Hemert

Sr. Researcher
020 - 68 11 534
jolante@socialinc.nl

Hidde Tuinstra

Dialoog & Activatie Consultant
020 - 68 11 534
hidde@socialinc.nl

Edwin Res

Research & Strategy
020 - 68 11 534
edwin@socialinc.nl

Barbara Roelofs

Office/Marketing Assistent
020 - 68 11 534
barbara@socialinc.nl

Emile van den Berg

Manager Dialoog & Activaties
020 - 68 11 534
emile@socialinc.nl

Anouk van Altena

Consultant
020 - 68 11 534
anouk@socialinc.nl

Nicolette Rodenburg

Account Manager
020 - 68 11 534
nicolette@socialinc.nl

Marciano Cornelies

Community Manager
020 - 68 11 534
marciano@socialinc.nl

Gaby Verseveldt

Community Manager
020 - 68 11 534
gaby@socialinc.nl

Nicoline Alting Siberg-Klein

Manager Operations
020 - 68 11 534
nicoline@socialinc.nl

Wolter Bentinck

Strateeg
020 - 68 11 534
wolter@socialinc.nl

Sanne Lotte Gorter

Strategie & Intelligence
020 68 11 534
sannelotte@socialinc.nl
image description